Türkiye- Ermenistan maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? Türkiye- Ermenistan maçı şifresiz mi?

Ay-Yıldızlılar birinci maçta Ermenistan, ikinci maçta Hırvatistan’la kozlarını paylaşacak. Türkiye- Ermenistan maçı ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Türkiye- Ermenistan maçı şifresiz mi? soruları araştıılıyor. Türkiye- Ermenistan maçı ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Türkiye- Ermenistan maçı şifresiz mi? merak ediliyor. Türkiye- Ermenistan maçı ne vakit, saat kaçta, hangi kanalda? Türkiye- Ermenistan maçı şifresiz mi? Ayrıntılar haberimizdedir…

TÜRKİYE- ERMENİSTAN MAÇI NE VAKİT?

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya nazaran, ay yıldızlı grup EURO 2024 Elemeleri’ndeki birinci maçında 25 Mart Cumartesi günü deplasmanda Ermenistan ile başşehir Erivan’da karşılaşacak. Cumhuriyet Stadyumu’nda oynanacak maç TSİ 20.00’de başlayacak.

Milliler, D Grubu’ndaki ikinci maçında 28 Mart Salı günü Hırvatistan’ı Bursa’da konuk edecek. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’ndaki müsabakanın başlama saati ise 21.45 olarak belirlendi.

TÜRKİYE- ERMENİSTAN MAÇI

A Ulusal Kadromuz, D Kümesi’nde Hırvatistan, Galler, Ermenistan ve Letonya ile kozlarını paylaşacak. Bu kurada Portekiz, İtalya, Hollanda, İtalya, İspanya, İngiltere üzere kadrolardan kurtulmuştuk.

2024 Avrupa Futbol Şampiyonası, 14 Haziran-14 Temmuz 2024 tarihlerinde gerçekleşecek. Turnuvaya Almanya mesken sahipliği yapacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir